In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Prishtina – Feronikeli, formacionet zyrtare

me 29 Qershor 2020 ora 18:49

U Kopjua

Java e 27-zë e Superligës së Kosovës mbyllet me superndeshjen ndërmjet Prishtinës dhe Feronikelit.

Kur kanë mbetur edhe 30 minuta deri në fillim të ndeshjes tanimë të dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Prishtina:

Feronikeli:

Troshupa, Lladrovci, Thaqi, Prince, Hoxha, Bojku, Dabiqaj, Hoti, Da Silva, Zeka, Gbowa. Kryetrajner: Afrim Tovërlani

Ndeshja do të luhet në stadiumin “Faidil Vokrri” me fillim nga ora 19:00.