Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Pse ushqimi në dasmën e Kourtney Kardashian po bën xhiron e rrjetit?

me 25 Maj 2022 ora 17:58

U Kopjua

Gjithçka ishte me shumicë në dasmën italiane të Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, përveç ushqimit.

Shumë nga detajet e dasmës italiane ishin të ekzagjeruara, por jo makaronat padyshim.

Ato bën xhiron e rrjetit dhe komentet në Twitter ishin të shumta. Madje, kishte nga ata komentues që “u çmendën”.

Disa prej tyre mund t’i gjeni më poshtë: