In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Publikohen formacionet e Lazios dhe Bayernit, Vedat Muriqi nuk starton kundër Bayernit në Champions

me 23 Shkurt 2021 ora 21:44

U Kopjua

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lazios dhe Bayern Munich që luhet në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ajo çfarë bie në sy është se sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, e nis nga stoli këtë takim.

Lazio:

Bayern Munich: