Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Publikohet bashkëpunimi muzikor mes Dhurata Dorës dhe reperit gjerman

15:29 / 22 Korrik 2022

U Kopjua

Artistja shqiptare, Dhurata Dora ashtu siç kishte paralajmëruar së fundmi ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Adrenalina”, titullohet kënga e Dhuratës dhe reperit gjerman Luciano, shkruan Kosova.LIVE.

Teksti i këngës është shkruar nga vet këngëtaret dhe Elinel ndërsa producent i këngës është Rzon.

Projektit muzikor dyshja ia kanë bashkëngjitur edhe video-klipin ku janë shfaqur mjaft atraktiv.

YouTube player