Ramiz Lladrovci ka disa fjalë për Albin Kurtin

17:05 / 16 Gusht 2022

U Kopjua

Kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovci në postimin e tij në Facebook ka kritikuar Albin Kurtin për ndodhit dhe krizat e tanishme qe kanë kapluar Kosovën, shkruan Kosova.LIVE.

Postimi i plotë: