In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Rekord pas rekordi për Dua Lipën, kjo është arritja e re e saj

me 1 Gusht 2020 ora 17:25

U Kopjua

Dua Lipa vazhon ta shkruajë historinë.

Dua Lipa edhe pse e re në moshë, vazhdon të shënojë suksese të shumta në karrierë, shkruan lajmi.net.

Me anë të një positi, këngëtarja bëri të ditur se tashmë është bërë këngëtarja e tretë më e dëgjuar në botë dhe e para në kategorinë e femrave.

“Dua Lipa është tani artistja e tretë më e dëgjuar në botë dhe këngëtarja më e dëgjuar!”, thuhet në positmin e saj.

Dua Lipa këto ditë ka paralajmëruar duet me mbretëreshën e pop-it Madonna dhe Missy Elliott.