Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Renato Sanches i vendos ultimatum Lille dhe PSG – nëse nuk ka lëvizje për 48 orë, kalon te Milan

10:19 / 20 Korrik 2022

U Kopjua

Mesfushori portugez i skuadrës së Lille ka qenë në mesin e lojtarëve më të përfolur, me emrin e tij që lidhet me kalimin e mundshëm te Milan por edhe te PSG.

Sipas raportimeve të fundit nga ‘L’Equipe’, Renato Snaches i ka dhënë ultimatum PSG-së dhe skuadrës së Lille, transmeton Kosova.LIVE.

Nëse nuk arrihet një marrëveshje mes dy palëve brenda 48 orëve, lojtari do t’i bashkohet skuadrës së Milan.

Milan ishte shumë afër të finalizonte marrëveshjen me Reanto, por emërimi i Luis Campos si drejtor sportiv i PSG ndryshoi situatën.

Mbetet të shihet se si do të përcaktohet e ardhmja e portugezit. 48 orët e ardhshme duket të jenë vendimtaret.