In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Rihanna shtatzënë për herë të parë?

me 1 Dhjetor 2021 ora 09:27

U Kopjua

Pas pamjeve nga ceremonia e Barbadosit që festonte inaugurimin e tyre të parë presidencial, fansat kanë filluar të spekulojnë se Rihanna mund të jetë shtatzënë.

A është Rihanna shtatzënë?

Ndërsa asnjë thashetheme nuk është konfirmuar, shumë përdorues kanë hyrë në llogaritë e tyre në rrjetet sociale për të folur nëse Rihanna është apo jo shtatzënë.

Një përdorues i verifikuar, The Academy, shkroi: “Rihanna është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me A$AP Rocky”.

Tëeet-i ka marrë mijëra repost dhe pëlqime, por nuk ka asgjë për të mbështetur pretendimet.

Shumë njerëz kanë postuar foto nga ceremonia e inaugurimit në Barbados, duke pretenduar se Rihanna ka dukshëm një bark të rrumbullakosur.

Kjo nuk është hera e parë që ndizen thashetheme për këngëtaren dhe manjatin e modës. Në vitin 2019, filluan të qarkullojnë thashethemet se ylli ishte shtatzënë.

Ajo iu drejtua thashethemeve në një intervistë për Vogue, duke thënë “Unë nuk mendoj për gjëra të tilla. Por, nuk e di… plani i Zotit.”

“Mezi pres të gjitha thashethemet për shtatzëninë pas kësaj interviste”, vazhdoi ajo.

Pas Met Gala në 2021, shumë fansa pohuan gjithashtu se Rihanna po fshehte një shtatzëni, për shkak të veshjes së saj oversize.