In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Rikthim i frikshëm nga PSG: Brenda dy minuta shënon dy gola dhe përmbysë rezultaitn kundër Bordeaux

me 28 Nëntor 2020 ora 22:51

U Kopjua

Paris Saint-Germain ka arritur që ta përmbysë disavantazhin kundër Bordeaux me dy gola, dhe tash po avancon 2-1.

Fillimisht, Neymar realizoi nga penalltia për 1-1 në minutën e 26-të, shkruan Periskopi.

Vetëm dy minuta më vonë, Moise Kean realizoi për 2-1, pasi fillimisht goditjen e Neymar e priti portieri kundërshtar dhe nga topi i kthyer përfitoi sulmuesi i ri.

Shikoni golin e Kean më poshtë.