Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Rina Balaj dhe Sin Boy më 31 maj sjellin bashkëpunimin e tyre të radhës

me 25 Maj 2022 ora 18:00

U Kopjua

Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj, prej disa kohësh ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor.

Ajo këtë herë po vjen në bashkëpunim me të dashurin e saj, reperin e njohur, Sin Boy.

Këtë e ka njoftuar në një postim të shpërndarë me ndjekësit në Instagram, aty ku ndiqet nga mbi 340 mijë njerëz.

“31 maj ‘Si ti’ me Sin Boy”, ka shkruar ajo duke etiketuar edhe Nart Kelmendin që është kujdesur për ‘beat’-in e këtij projekti

Më të lexuarat nga Muzikë