Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Rina Balaj na i morri mendët me të pasmet e saj gjigante në bekini

10:42 / 02 Gusht 2022

U Kopjua

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

Gjatë ditës, Rina i ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat shfaqet me bekini, në këto imazhe ajo nuk heziton t’i ekspozojë format e saj perfekte.