In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Rina tregon arsyen e largimit nga muzika, reperja u diagnostikua me një sëmundje

me 12 Tetor 2020 ora 17:20

U Kopjua

Rina Balaj ka folur për largimin e mëhershëm nga muzika,

Në një emision televiziv, reperja nga Istogu ka treguar se arsyeja e largimit të saj të përkohshëm nga muzika ishte për shkaqe shëndetësore.

Ajo ka treguar se ishte diagnostikuar me diabet.

Rina ishte larguar nga muzika pa asnjë paralajmërim, madje kjo kishte mërzitur fansat e reperes.

Pas kësaj pauze, Rina është kthyer me këngë dhe videoklipe të reja.

Së fundmi ajo ka publikuar një album si dhe këngën “Fallin’ in love“, të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy