In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Rina vazhdon me poza provokative, në të fundit tregon më shumë se duhet

me 26 Nëntor 2021 ora 09:56

U Kopjua

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj është shfaqur përsëri seksi në fotot e fundit

Rina, e cila para disa dite postoi po ashtu disa foto ku bënte poza erotike para aparatit, të njëjtën e ka bërë edhe sonte, ku është shfaqur në xhinse por seksi.

Në këto foto ajo tregon belin e saj të hollë, gjoksin derisa ka të zbërthyer xhinset poshtë duke ekspozuar kështu pak “pjeshkën” e saj.

Kujtojmë se kënga e fundit e Rinës është Mia, por që nuk ka pasur atë suksesin e pritur pasi që ajo ende nuk ka arritur që të kap një milion klikime.