Rita grimohet e bëhet si “loçkë”, me këtë pamje do ta çmend Fidanin

09:59 / 19 Gusht 2022

U Kopjua

Rita Haziri, po vazhdon të jetë ende aktive në rrjetet sociale.

Ajo së bashku me të dashurin e saj, Fidan Gashin, janë çifti më i përfolur i momentit, shkruan Kosova.LIVE.

Duke qenë se jemi në pikun e sezonit, të dy janë shumë të angazhuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

E Rita natyrisht që kujdeset shumë për dukjen e saj dhe në çdo paraqitje shkëlqen.

E rregulluar te grimerja, Rita me këtë pamje do ta çmend sërish Fidanin.

Shiko foton: