Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ronaldo dhe Georgina zbulojnë gjininë e binjakëve në mënyrën më të ëmbël

09:53 / 17 Dhjetor 2021

U Kopjua

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, kanë zbuluar gjininë e binjakëve që po presin.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ccifti e ka bërë të ditur lajmin në mënyrën më të ëmbël, teksa kanë shpërndarë një video familjare të fëmijëve të tyre më të mëdhenj, me djemtë në njërën anë dhe vajzat nga ana tjetër.

Në video shfaqen fëmijët duke mbajtur dy tullumbace të zeza, derisa sapo numëruan në tre, ata i shpërthyen ato. Si pasojë, zbukurimet rozë dhe blu treguan se çifti janë në pritje të një djali dhe një vajze.

“Aty ku jeta fillon dhe dashuria nuk mbaron kurrë #i bekuar”, ka shkruar Cristiano krahas videos.

Futbollisti është baba i katër fëmijëve, duke përfshirë vajzën trevjeçare Alana Martina të cilën e ka me Georgina Rodriguez, binjakët katër vjeç Eva Maria dhe Mateo, dhe djalin 10-vjeçar Cristiano Jr.