In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ronaldo me fat, Georgina kjo femër super-bombë!

me 29 Qershor 2020 ora 15:22

U Kopjua

Georgina Rodriguez njihet si një nga femrat më tërheqëse. Por e fejuara e Ronaldo-s duket se asnjëherë s’ndalet duke e dëshmuar këtë.

Së fundi ajo pozoi në bikine, duke fokusuar të pasmet e saj si dhe unazat super-lukzose, transmeton Kosova.LIVE

Padyshim se Gerogina edhe këtë herë duket mëse bombastike, siç di vetëm ajo.