Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ronela Hajati publikon projektin më të ri “Valle”

09:20 / 21 Korrik 2022

U Kopjua

Ronela Hajati, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Valle” titullohet kënga më e re e cila është finalizuar bashkë me një klip interesant, shkruan Kosova.LIVE.

Ronela paraqitet si nuse me duvakë dhe vello me ngjyrë të zezë.

Kënga është plotë ritëm ndërsa këngëtarja shfaqet si gjithmonë energjike dhe në formë të mirë teksa bashkë me të janë edhe një numër miqsh dhe valltarësh.

Ronela dhe Marko Polo janë kujdesur për tekstin e këngës, ndërsa për klipin është përkujdesur FullMoon Production.

Ndryshe, këngëtarja përfaqësoi këtë vit Shqipërinë në “Eurovision” me këngën “Sekret”, që nuk arriti të prekte finalen.