In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Scherzinger shfaqet në top formë në pushime me të dashurin

me 22 Dhjetor 2021 ora 09:49

U Kopjua

Nicole Scherzinger ka treguar trupin e saj seksi në bikine të gjelbër derisa ajo ka shijuar një koktej në rreze të diellit me të dashurin e saj, Thom Evans

Ajo për momentin është në një udhëtim pushime më të dashurin në Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA).

Nicole Scherzinger është dukur në top formë dhe duke jetuar jetën e saj këtë të martë derisa ka shijuar koktele në plazh.

Ylli Pussycat Dolls (43) ka pasur të veshur bikine të masës së vogël ngjyrë të gjelbër ku gjatë festës nuk ka hezituar që të tregojë edhe asetet e saj.