In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Seksi nga plazhi, Enca uron “Ditën e verës”

me 14 Mars 2020 ora 20:07

U Kopjua

Enca Haxhia shkroi urim të veçantë me rastin e “Ditës së Verës”.

Këngëtarja Enca Haxhia shfrytëzoi fotografitë nga arkiva, për t’i uruar fansat për Ditën e Verës, përcjell Kosova.LIVE.

Ajo postoi një fotografi, në të cilën shihet duke u relaksuar në det, imazh të cilin e kishte shkrepur kohë më parë,

“E pafshim njeri tjetrin sa me shpejt keshtu 🙌🏼😍 Gezuar diten e Veres!”, ka shkruar këngëtarja.

Për ndryshe, Enca Haxhia dhe pothuajse gjithë artistët e tjerë janë detyruar që gjatë kësaj periudhe t’i anulojnë koncertet, për shkak të pandemisë.