In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Shakira merr vëmendjen e fansave, me paraqitjen nga Barcelona

me 29 Qershor 2020 ora 18:47

U Kopjua

Shakira Isabel Mebarak Ripoll, është një këngëtare, aktore e vallëtare e njohur kolumbiane.

Ajo së fundmi ka mbajtë një koncert në Barcelonë, në një tribunë ku ka performuar disa nga hitet e saj, transmeton Indeksonline.

Këngëtarja latine njihet për performancat e saj të zjarrta, si dhe njihet si një nga këngëtaret më ‘hot’ latine.

Madje edhe tani në moshën 43-vjeçare, gëzon formë të mirë trupore.

Kujtojmë që Shakira është e martuar me futbollistin spanjoll Gerard Pique dhe kanë dy djem.