In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Sherr mes Bes Kallakut dhe Encës, ja cili është shkaku!

me 28 Dhjetor 2019 ora 20:28

U Kopjua

Një sërë story-sh ka publikuar Enca sot në instagramin e saj, si një përgjigje për Bes Kallakun. Shkak për këtë, është bërë një lajm të cilës asaj ia kanë dërguar miqtë e saj, ku Besi shprehet se:

“Për ballkon mund të bëjë Enca, për profesionalizëm mund të bëjë Bleona”.

Sigurisht Enca, nuk mund ta kalonte kaq kollaj këtë deklaratë të Besit, të cilit ai e ka bërë  në emisionin e Luanës, “Shiko kush luan”.

Në videot e saj Enca, është shprehur se Besi e ka nënvlerësuar atë, por ka harruar që ai e ka ftuar të merrte pjesë në filmin e tij Falco. Për më shumë ndiqni përgjigjet e Encës, në videot më poshtë.