In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Shtrembëron trotuarin duke zmadhuar të pasmet, Enca ‘dështon’ në fotoshop

me 20 Shtator 2021 ora 15:37

U Kopjua

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, ëshë bërë përsëri pjesë e medieve rozë.

Fotografia e saj e fundit u bë virale pasi vërhet dukshëm përdorimi i tepërt i fotoshopit, shkruan Kosova.LIVE.

Ajo ka shtrembëruar trotuarin duke u munduar të zmadhojë të pasmet dhe kjo nuk është hera e parë që Enca bën një gjë të tillë.

Ndryshe, Enca Haxhia ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.