In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Shuma marramendëse që shpenzoi Mozzik për veshjen në ditëlindjen e tij, do vini duart ne koke

me 1 Tetor 2020 ora 18:37

U Kopjua

Ai ka mbushur 25-vjeç dhe në ditën e tij të veçantë ka udhëtuar për në Stuttgart, Gjermani.

Mozzik publikoi dy foto në Instagram, ku shihej i veshur me bluzë, jelek, pantollona, kapele, atlete, orë dhe mbante dy çanta në duar. E dini sa i ka kushtuar gjithçka në total?

Faqja “what they wearing” në Instagram ka bërë të ditur se reperi ka harxhuar plot 35.700 euro për look-un e tij në total. Bluza i ka kushtuar 94 euro, çantat (1.520 euro dhe 1.540 euro), pantollonat (99.90 euro), jeleku (129 euro), kapelja (22 euro), ora Rolex (31.900 euro) dhe atletet 395 euro.