In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Si vishet Dua Lipa kur del për drekë me vjehrrën e saj?

me 22 Shtator 2021 ora 15:44

U Kopjua

Që nga vera e vitit 2019, Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë qenë të pandashëm.

Ata tashmë janë familjarizuar edhe me familjet e njëri tjetrit, dhe së fundmi ajo dhe vjehrra e saj, Yolanda Hadid, u shfaqen në New York. Ato të dyja të shoqëruara nga Anwar kishin dalë për drekë.

Pas drekës, ata dhe qeni i çiftit, Dexter dolën për një shëtitje në rrugët e qytetit të madh.

Dua Lipa kishte veshur në pallto të gjatë ngjyrë kafe, kombinuar me një mini-fund dhe çizme të gjata me take.

Family time! Dua Lipa and boyfriend Anwar Hadid were joined by his mom Yolanda Hadid for lunch on Tuesday
Cute couple: The duo have been dating since summer of 2019
Rad in plaid: Her outfit consisted of a long brown coat and short plaid skirt
Autumn look: The English beauty looked like the definition of fall glamour
Extras: The star rounded out her look with a dainty purse, earrings and sunglasses
Inked: Anwar, 22, showed off his tattooed arms while leading along their pooch wearing a grey tank
Sporty: Mom Yolanda also went with casual duds, flattering her figure in snug leggings and a matching long-sleeved top
Close kin: Over the weekend the family was all together to celebrate Gigi's daughter Khai's first birthday