In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

“S’jam tradhtare e kombit”, Rina Balaj sqaron edhe një herë origjinën e të dashurit

me 13 Shkurt 2020 ora 10:22

U Kopjua

Reperja e njohur Rina Balaj dhe reperi Sin Boy që nga momenti kur bënë publike lidhjen e tyre, shihen kudo së bashku dhe shumë të dashuruar. Shumë herë në media është shkruar se reperi është grek, mirëpo Rina së fundmi i ka sqaruar të gjithë.

Në një postim të bërë në Instastory, reperja shkruan se Sin Boy është shqiptar nga Berati që ka jetuar në Greqi dhe shton se nuk është tradhtare e kombit.

Krejt çka iu nevojitet është dashuria. Ta sqaroj dhe një fakt se Sin Boy është shqiptar nga Berati që ka jetuar në Greqi. Tani e dini që nuk jam tradhtare e kombit”, shkruan Rina.