In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Tayna bëhet e kaltër

me 24 Dhjetor 2021 ora 09:25

U Kopjua

Veshja në ngjyrë të kaltër ka filluar që të jetë shumë trendi kohëve të fundit

E duket se këtë trend e solli në tërë globin Kim Kardashian West, e që janë duke e vazhduar edhe të tjerë.

Edhe Kosova këtu nuk bën përjashtim.

Pasi që me këtë ngjyrë i pamë Trejsi Sejdinin dhe Fjolla Morinën, tashmë e kemi parë edhe Tayna, e cila me këtë veshje edhe e ka promovuar pak këngën e saj më të re “OFG”.