In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Provokon Tayna si kurrë më parë, e kap gjoksin me duar (Video)

me 6 Shkurt 2020 ora 11:07

U Kopjua

Rap artistja Tayna është një nga më të mirat në stilin e saj të këndimit.

Ajo poashtu është mjaft e përkushtuar në dukjen e saj, ku poston mjaft shpesh në rrjetet sociale.

Nganjëherë foto që nuk marrin shumë vëmendje e nganjëherë ajo di të duket mjaft provokative. Ajo në postimin e fundit, ka shkruar “Swipe for a surprise”, që përkthehet kaloni në fotot e rradhës për një surprizë.

Surpriza nuk mungoi nga Tayna, ajo ka postuar një video mjaft atraktive ku tregon format e saj. Shikoni fotot dhe videon me poshtë