In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Tayna ‘zjarr’ në të kuqe, merr gjithë vëmendjen

me 24 Shkurt 2020 ora 13:07

U Kopjua

Krijuesja e shumë hiteve ndër vite, Tayna, njihet për këngët e saj të bukura.

Në bazë të krijimtarisë së saj muzikore, ajo ka arritur të bëj për vete një numër të madh të fansave, shkruan Indeksonline.

Mirëpo ajo shpesh herë merr vëmendjen e publikut edhe për shkak të paraqitjeve të saj publike nëpër rrjetet sociale.

Tayna së fundmi ka publikuar disa fotografi mjaft ‘hot’ ku paraqitet e veshur në të kuqe, që vë në pah linjat e saj trupore si dhe bukurinë e saj.

Kujtojmë që kënga e fundit e Taynës me Mozzikun u prit shumë mirë nga publiku.