In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Thaçi falënderon futbollistët e Kosovës: Na keni bërë krenarë

me 19 Nëntor 2019 ora 15:09

U Kopjua

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, i ka falënderuar futbollistët e Kosovës për paraqitjen e mrekullueshme në kampanjes kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2020”.

Thaçi tha se i gjithë populli i Kosovës është krenar me këta djelmosha, të cilët ia zbardhën fytyrën dhe e promovuan si është më së miri vendin tonë.

Postimi i plotë: