In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Thanë qe nuk janë në lidhje, Loredana kapet duke u puthur me Zunën

me 11 Mars 2020 ora 23:39

U Kopjua

mri i Loredana Zefit vazhdon të jetë ndër më të komentuarit.

Emri i reperes shqiptare po komentohet lidhur me sukseset e saj në muzikë dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Pas ndarjes nga Mozzik u tha se ajo është në lidhme me reperin Zuna. Dyshja e kanë mohuar lidhjen mirëpo një video që po qarkullon në media ka habitur të gjithë.

Në videon në fjalë shihet një çift duke u puthur dhe mendohet se ata janë Loredana dhe Zuna.