In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Thonë që dashuria e parë nuk harrohet, por Rita Ora e paska harruar atë!

me 8 Dhjetor 2020 ora 17:15

U Kopjua

Rita Ora është pyetur për lidhjen e saj me Rob Kardashian. Këngëtarja 30 vjeçare ka thënë se e ka harruar atë lidhje ngase sipas saj ka qenë shumë e shkurtër.

Rita dhe Rob ishin dy muaj në lidhje në fundin e vitit 2012. Shqiptarja e famshme ka thënë se romanca e tyre ishte e shkurtër sepse bëhej fjalë për dy tipa të kundërt me orar ndryshe të jetës.

‘Oh, e kam harruar atë. Ishte shumë jetëshkurtër. Isha aq i ri. Ishte kënaqësi. Ishte shumë, shumë argëtuese, mendoj. Kjo është gjithçka që mbaj mend’, tha ajo për Sunday Times kur u pyet se si ishte të dilje me një Kardashian.