Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Tottenham nuk e do Lingardin

10:18 / 20 Korrik 2022

U Kopjua

Tash e sa ditë, emri i Lingard është lidhur me një kalim të mundshëm te skuadra e Tottenham, por vullneti nga klubi duket se nuk ekziston.

Raportime të Fabrizio Romano bëjnë të ditur se Spurs nuk do t’i hapin negociatat me Jesse Lingard, përcjell Kosova.LIVE.

Lojtari nuk është në mesin e objektivave të Fabio Paratici dhe Antonio Conte.

Tani, Jesse Lingard do të shqyrtojë opsionet tjera për të ardhmen e tij dhe një vendim pritet ta marrë shumë shpejtë.