In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Transferimi i Rashicës te Leipzig mund të dështoj, shkaku i Liverpoolit

me 1 Korrik 2020 ora 18:35

U Kopjua

Transferimi i Milot Rashicës te Leipzig mund të dështoj.

Sulmuesi i Salzburgut, Hwang Hee-chan ka refuzuar të transferohet në Liverpool dhe me shumë gjasë do të bashkohet me skuadrën e Bundesligës.

Kjo ia mbyll dyert e një transferimi të mundshëm të Rashicës te Leipzigu.

Sulmuesi nga Vushtrria pritet që të ndryshoj skuadrën pas ndeshjes së barazhit që Ëerderi e luan kundër Heidenheim.