In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Transformimi marramendës i Arta Elezajt, kështu dukej para disa vitesh

me 13 Tetor 2020 ora 18:17

U Kopjua

Arta Elezaj nuk ka shumë vite që është pjesë e ekranit mirëpo paraqitja e saj  gjithmonë ka bërë që të jetë lajme në mediat rozë.

Ajo njihet si aktore dhe si modele, gjithashtu njihet për linjat seksi trupore dhe kjo është një prej arsyeve përse emrin e saj e shohim shpesh në mediat rozë, e për të qenë seksi, ajo kujdeset çdo ditë e më shumë për të shkruan Gazeta Express.

Në fotografitë e mëposhtme mund të shihni si dukej Arta Elezaj më parë.