In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Valon Syla: Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill

me 13 Janar 2021 ora 23:24

U Kopjua

Gazetari Valon Syla ka thënë se Hashim Thaçi do të kthehet në Kosovë në muajin prill. 

Këto komente ai ka thënë në emisionin Pressing në T7. 

“Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill”, ka shkruar ai. 

Tutje ai ka thënë se në historinë e Kosovës janë vetëm dy figura që do të futen në historinë e vendit.

“Në historinë e Kosovës kanë me u mbajtë Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova”, ka shtuar ai.