In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Vdes vëllai i kryetarit të Rahovecit, ishte i infektuar me koronavirus

me 1 Gusht 2020 ora 15:07

U Kopjua

Ka ndërruar jetë vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi, i infektuar me koronavirus.


Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur nënkryetari i AAK-së, Muharrem Nitaj

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska ndërru jetë vellai. Ka qenë i prekur me COVID-19. Jam pjesë e dhimbjes dhe e mërzisë së tyre!. Kolegut Smajl Latifi, familjes dhe miqëve, ngushëllime”, shkruan Nitaj në Facebook.