In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

“Veç 23 vjeçe dhe kam gjithçka që kam dashur”, Tayna i bën prindërit me shtëpi të re

me 29 Korrik 2020 ora 19:13

U Kopjua

Rep-artistja Tayna edhe pse e re në moshë, ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në muzikë.

Me të debërtuar në këtë treg, artistja arriti të bëhet një ndër emrat më të kërkuar dhe njëherësh më të paguar të estradës.

Përmes një postimi, Tayna bëri të ditur se ka filluar ndërtimi i shtëpisë së re për prindërit e saj, që është dhuratë pikërisht nga ajo.

“Vetëm 23 vjeçe dhe kam gjithçka që kam dashur gjithmonë. Ndërtoj shtëpi të re, si dhuratë për prindërit. Falënderuese”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Tayna numëron disa hite në repertorin e saj, kurse së fundi ka shënuar një hap të ri në karrierë, duke nënshkruar me “Sony Music” në Gjermani.