In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Vëllau i Tayson Fury e nokauton keq kundërshtarin

me 28 Shkurt 2021 ora 00:47

U Kopjua

Tommy Fury, vëllai i Tyson Fury, ka triumfuar me nokaut mbrëmjen e sontme.

Një grusht i djathtë në fytyrën e kundërshtarit doli të jetë vendimtar në këtë takim.

21-vjeçari ka një seri prej 5 fitoreve dhe zero humbjeve deri më tash.

Siç duket Tommy po ec sigurt drejt hapave të vëllait të tij Tayson.