In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Veseli: Kryeministrit Hoti i uroj shërim të shpejtë

me 3 Gusht 2020 ora 10:49

U Kopjua

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i ka uruar shërim të shpejtë Kryeministrit Avdullah Hoti, pas infektimit me COVID-19.


Veseli ka apeluar te qytetarët që t’i bartin maskat dhe ta mbajnë distancën dhe higjienën.

“Shërim të shpejtë për Kryeministrin Avdullah Hoti. Uroj që ai dhe qindra qytetarë të Kosovës ta kalojnë sa më lehtë përballjen me Covid-19. Po ashtu, i lus të gjithë qytetarët që të bëjnë kujdes për veten dhe të tjerët, t’i bartin maskat dhe ta mbajnë distancën e higjienën”, ka shkruar Veseli