In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Vetur bie në përrua, lëndohen katër persona në Mramor

me 6 Gusht 2020 ora 19:20

U Kopjua

Një aksident trafiku ka ndodhur në pasditen e së enjtes, në magjistralen Prishtinë-Gjilan, me ç’rast janë lënduar katër persona.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se bëhet fjalë për një vetaksident, në fshatin Mramor.

Një veturë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një përrua skaj rrugës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, ka treguar për Gazetën Express zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

“Në veturë kanë qenë katër persona, të cilët janë transportuar me njësitet e urgjencës për në QKUK”, ka bërë të ditur Krasniqi.