Vildane Zeneli provokon me veshjen joshëse derisa ekspozon linjat e bujshme

10:44 / 16 Gusht 2022

U Kopjua

Vildane Zeneli vazhdon të jetë një nga personazhet që komentohet në median rozë.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku shfaqet provokuese në secilin imazh, shkruan Kosova.LIVE.

Së fundi, nuk ka lënë vend për imagjinatë derisa është shfaqur në pantallona të ngushtë dhe bluzë të shkurtër me dekolte të hapur.

Ajo dukej mahnitëse derisa vinte në pah linjat e bujshme për të cilat komentohet.

Shiko fotot: