In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Vildania shfaqet në bikine, më seksi së kurrë

me 3 Korrik 2020 ora 14:35

U Kopjua

Bukuroshja kosovare Vildane Zeneli ka filluar të ngjallet në rrjetet sociale

Pas një pauze të gjatë, pothuajse gjatë tërë periudhës së koronavirusit, Vildane Zeneli është shfaqur përsëri në bikine.

Viteve të kaluara Vildania fillonte herët pushimet e saj dhe vazhdimisht tregonte asetet e saj për fansat në Instagram.

Por, tani, duket se pandemia e koronavirusit ka shtyrë disa nga planet e saj dhe se bukuroshja kosovare është shfaqur seksi në bikine ngjyrë të verdhë dhe të bardh.