In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Xhaka e Mustafi nga minuta e parë kundër Leicesterit

me 7 Korrik 2020 ora 20:30

U Kopjua

Arsenal dhe Leicester do të takohen në ndeshjen e xhiros së 34-të të Premierligës.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 21:45, shkruan Kosova.LIVE.

Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi do të luajnë nga minuta e parë për skuadrën e Artetës.

Këto janë formacionet zyrtare:

Arsenal: Martínez; Mustafi, Luiz, Kolasinac; Bellerín, Ceballos, Xhaka, Tierney; Saka, Aubameyang, Lacazette.

Leicester: Schmeichel; Bennett, Evans, Söyüncü; Justin, Ndidi, Tielemans, Albrighton; Pérez, Iheanacho, Vardy.