In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Xhensila në videoklip trupin bombë, por jo edhe në realitet

me 28 Korrik 2020 ora 19:53

U Kopjua

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëria e cila brenda një kohe të shkurtër ka arritur të listohet si një nga këngëtaret më të pëlqyera.

Në secilën paraqitje ajo kujdes të madh i shton dukjes së saj, e cila gjithnjë komplimentohet duke u shfaqur me plotë stil dhe unike.

Linjat trupore ka arritur ti formësoj edhe me shumë me anë të fitnesit, ku kalon mjaftë kohë aty.

Në këngën e fundit ajo është shfaqur bombastike ku në sy bien të pasmet e saj gjigante.

Por a është edhe në realitet kështu?

Në një video të publikuar vërehet qartë se si është trupi i saj, e cila nuk ngjason aspak me atë të spotit.

Edhe këtu kanë gisht ‘editimet’ apo si qëndron puna?