Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Xherdan Shaqiri ja kalon vushtriasit, i pi 160 çaja rusi në ditë

me 21 Qershor 2022 ora 13:09

U Kopjua

Futbollisti i njohur gjilanas, Xherdan Shaqiri është njëri nga futbollistët më të mirë. Edhe pse është shumë i angazhuar në punë, ai gjen kohë të jetë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Shaqiri ka treguar se i pëlqen çaji i rusit dhe me shaka ka treguar se gjatë tërë ditës i pinë 160 çaja rusi, shkruan Kosova.LIVE.

Si duket këtë Xherdani e ka lidhur me një deklaratë që e kishte thënë një banor i qytetit të Vushtrrisë, se gjithë ditën i pi 70 çaja rusi.

Shaqiri u lind në Gjilan në Zvicër është shpërngulur në moshë të re, duke filluar trajnimet për futboll prej vitit 1999.