In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Zbulohet arsyeja se pse Capital T publikoi fotografi me Adrola Dushin

me 28 Korrik 2020 ora 21:24

U Kopjua

Para disa ditësh qarkulluan lajme se këngëtari i njohur, Capital T dhe modelja, Adrola Dushi janë në një lidhje.

Në rrjetin social Instagram, Capital T ka publikuar një foto me modelen duke ngjalluar reagime të ndryshme se dyshja ka filluar një romancë dashurie.

Mirëpo, aludimet se dyshja mund të kenë një lidhje siç duket kanë përfunduar pasi Capital T publikoi projektin e tij më të ri muzikor, duke bërë të ditur kështu se modelja ishte pjesë e videoklipit.