In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Zbulohet fanella e Realit për sezonin e ardhshëm

me 17 Maj 2020 ora 10:09

U Kopjua

Portali i specializuar “Footyheadlines” ka publikuar një model të ri se cila mund të jetë fanella e re e Real Madrid për sezonin e ardhshëm.

Në imazhin e ri të fanellës së Real Madridit të publikuar nga Footyheadlines, qafa (jakat), janë me të bardha, derisa të pjesa e krahëve karakterizohen ngjyrat zi dhe rozë.

Ndryshon edhe Logo nga “Fly Emirates”, në “Emirates, Fluturoni më mirë”.